İş Cepte Başka Hesaba Para Göndermek Nasıl EFT Yaparım | Nasıl Yaparım

Nasıl Yaparım

İş Cepte Başka Hesaba Para Göndermek Nasıl EFT Yaparım

  • Konu Hakkında ;

İŞ CEPTE NASIL EFT YAPAPARIM? BAŞKA HESABA NASIL PARA GÖNDERİRİM?

Nasıl EFT Yaparım. Nasıl para gönderirim;

İş bankasının kullanıcılarına şube ve atm sunduğu bütün hizmetleri telefondan tek tıkla  yapmanızı sağlayan iş cebi çıkardı. İş cebi indirmek isteyenler kullandığı mobil platforma göre kendi uygulama mağazalarından indirebilirler.

iş cebi nasıl kullanırım ?

Öncelikle iş cebi indiriyoruz. İndirip kurduktan sonra uygulamamızı açıyoruz. Burda Bireysel ve ticari kısımı var burada hesabınızın türüne göre tercih yapıyorsunuz. Bankadan aldığınız internet bankacılığı şifrenizle giriş yapıyoruz.( şifreyi arayarakda alabilirsiniz ya da bankaya giderekte alablirsiniz.). Şimdi aşağıda nasıl eft yaparım sorusunun cevabını sizlere resimli bir şekilde anlatacağım.

Giriş yaptıktan sonra yan taraf da bulunan menüler sekmesine tıklayıp para aktarma sekmesine tıklıyoruz.Açılan menüden de başka hesaba para göndereceğimiz için EFT seçiyoruz.

   

Karşımıza başka bir menü daha çıkacak burdanda ilk defa EFT yapacağımız için tanımsız hesaba seçeneğini seçiyoruz ve parayı göndereceğimiz kişinin hesap bilgilerini girerek gönderme işlemini tamamlıyoruz. Eğer bu kişi kayıt etmek isterseniz aşağıda ki tike tıklamanız yeter.

Benzer yazılarEtiketler : , , ,
Yorumlar(1 )
  1. Arslan Türk Ocak 18, 2018

    Merhaba. Elimde %100 seo ve adsense uyumlu bir WordPress tema var. İlgilenmek isterseniz mesaj atmanızı rica ederim. Kolay gelsin.


Sen de Yorumla!